Image by Valery Sysoev

Na budowę Karolina Serafin – informacje

Od ponad 5 lat współpracuję z klientami przy różnych innowacyjnych projektach inżynierskich. Własna firma powstała w odpowiedzi na chęć większego samorozwoju oraz możliwości uczestniczenia w ciekawych realizacjach. W moich działaniach staram się wykorzystywać najnowsze technologie, stosować usprawnienia, ale przede wszystkim zachować najwyższy standard i zgodność założeń z umową oraz dokumentacją techniczną. Moim głównym celem jest świadczenie klientom w różnych sektorach budownictwa praktycznych usług inżynieryjnych z zakresu doradztwa technicznego oraz nadzoru inwestorskiego.

 

Posiadam uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w dwóch specjalnościach: drogowej oraz konstrukcyjno-budowlanej.


Moja praca to wytyczona 20 lat temu ścieżka, po drodze której miałam możliwość poznania branży zarówno ze strony Inwestora, Wykonawcy, jak i Inspektora Nadzoru. Każda kolejna budowa, w której mam przyjemność uczestniczyć daje mi zbiór doświadczeń, które wykorzystuję w dalszych działaniach. Dokładam wszelkich starań, aby moja praca odzwierciedlała jak najwyższe standardy.

70346926_10157645487303537_3195220677678333952_o_edited.jpg
 
Bridge Inside

Inżynier Roku 2018

13 września 2019 z rąk Przewodniczącego DOIIB otrzymałam wyróżnienie w kategorii Inspektor Nadzoru Inwestorskiego w konkursie Inżynier Roku 2018.

 
Parking

zrealizowane budowy

 1. Pełnienie nadzoru inwestorskiego branży drogowej nad zadaniem pn.: „Remont jezdni północnej autostrady A4 na odc. Węzeł Krapkowice – Węzeł Kędzierzyn-Koźle od km 256+740 do km 269+575”.

 2. Pełnienie nadzoru nad budową Farmy Wiatrowej w Gminie Żukowice k/Głogowa, 11 turbin wiatrowych.

 3. Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad zadaniem ,,Zaprojektowanie i wybudowanie drogi S3 Legnica (A4) - Lubawka, zadanie V: Obwód Utrzymania Drogi Jawor."

 4. Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad zadaniem „Remont drogi krajowej nr A4 na odc. PPO Karwiany"

 5. Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad zadaniem „Rewitalizacja terenów wokół wieży ciśnień w Żmigrodzie"

 6. Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad zadaniem ,,Zaprojektowanie i wybudowanie drogi S3 Legnica (A4) - Lubawka, zadanie V: Obwód Utrzymania Drogi Jawor."

 7. Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad zadaniem "Budowa Zintegrowanego Centrum Przesiadkowego w Dzierżoniowie."

 8. Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad zadaniem "Budowa ścieżek rowerowych w powiecie trzebnickim, milickim i wołowskim”- Zadanie 3-Budowa ścieżek rowerowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą na terenie Gminy Żmigród."

 9. Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad zadaniem "Zaprojektowanie i wybudowanie drogi S3 Legnica (A4) - Lubawka, zadanie II od węzła Jawor II (bez węzła) do węzła Bolków (z węzłem) o długości ok. 16,105 km tj. od km 22+150,00 do km 38+255,00."

 10. Remont jezdni północnej autostrady A4 od km 156+950 do km 175+000 wraz z opracowaniem dokumentacji.

 11. Remont nawierzchni na odcinku Żmigród – Prusice droga krajowa Nr 5 km 317+120-323+200, dł. 6,080 km.

 12. Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad zadaniem „Remont drogi krajowej nr A4 na odc. w. Opole Południe – w. Krapkowice od km 242+300 do km 254+200 wraz z węzłem Krapkowice

Nowoczesne Jadalnia

Nieco o mnie

Mój dom to dla mnie bardzo ważne miejsce, to dom zawsze otwarty na szczere relacje i dobre wino z przyjaciółmi. Gdzieś głęboko w środku drzemią we mnie może i geny przodków, które mnie często z tego domu wyciągają, w podróże bliskie i dalekie. Gdy jestem w domu za długo, staję się nieznośna dla samej siebie. Ale lubię do niego wracać. Cenię ludzi szczerych i odważnych, którzy własną wygodę potrafią na chwilę odsunąć, by na przykład pomagać tym, którzy tego potrzebują.

Image by Josh Calabrese

Moi partnerzy 

Mogę zapewnić moim klientom specjalistyczny zespół inżynierów posiadający różnorodne umiejętności potrzebne do sprostania wyzwaniom w różnych sektorach budownictwa. Efektywna i oparta na wzajemnym szacunku i zaufaniu współpraca pomaga nam wykorzystywać naszą wiedzę, aby zminimalizować ryzyko. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań i technologii, ponieważ chcemy znaleźć najmądrzejsze i najbardziej optymalne rozwiązania.

Teléfono_edited.jpg

Kontakt

Jeśli masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się ze mną

790 527 027

Dziękujemy za przesłanie!